Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2

Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2 çıktı.
Php Teknik Servis Yönetimi web tabanlı bir teknik servis yönetim yazılımıdır.
Servis kayıtlarını filtreleme, ön muhasebe kontrolü, stok ve cari takibi / hareketleri gibi versiyon 1'e göre çok daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.


İncele Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2


Teknik Özellikler

Servis KayıtlarıYeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.
Detaylı Servis Kaydı AramaGirilen bilgilere göre fiş no, servis no gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.
Müşteri PaneliMüşteriler panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilirler.
Cari Kayıtlarıİstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.
Stok HareketleriKayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.
Kasa Takibi
Tahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz.Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.
Alım - Satım / Fatura İşlemleriSeçilen cariye alış ve satış faturaları ekleyerek, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.
Gelir Gider EklemeAçılan kartlara göre günlük masraf ve gelirleri ekleyebilme özelliği.
Veresiye Defteri
Alacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Personel YönetimiSisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Yetkilendirme SistemiDetaylı yetki sistemi ile sistemdeki kullanıcılara izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.
Hatırlatmalarİleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.
BildirimlerYeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.
Sistem İçi MesajlaşmaPersoneller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler.Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.
Email EntegrasyonuMail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.
Sms Entegrasyonuİster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları göndrebilirsiniz.
İçe / Dışa AktarmaCarilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri içe aktarabilirsiniz.
RaporlamaKar zarar, kasa , servis yoğunluğu vb. kayıtlarınızı seçilen tarihlere göre raporlarını alarak özet sonuçlarına ulaşabilirsiniz.


İncele Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2

Lütfen Bekleyin !...

Yorumlar ( 4 )

RAMAZAN ALPAY 16 Ekim 2016

bana fiyat biraz yüksek geldi

bekir çoban 23 Aralık 2016

bu script güzel ve kullanışlı fiyatı uygun olsa hemen alırım şuan v1 i kullanıyorum

Tuncer 15 Mart 2017

Uygulama gerçekten çok güzel ama fiyatı çok ucuz geldi bana. 2000 lira olsa almayı düşünürdüm. Piyasadaki diğer arkadaşlara haksızlık yapıldığını ve haksız rekabet yaratıldığını düşünüyorum.

burak turan 20 Nisan 2017

6 ay kadar oldu Satın alalı. Ne kadar tşkkür etsem azdır. İş takibi hesaplar herşey yoluna girdi.Zaten servis ve teknik destek konusunda sıkıntı yok.Fiyatı gerçekten çok ucuz bu yazılımın daha fazla ederi var bence. Referas isterseniz: 05314060276

Diğer Paylaşımlar

Son Yorumlar