Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2

Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2 çıktı.

Php Teknik Servis Yönetimi web tabanlı bir teknik servis yönetim yazılımıdır. Servis kayıtlarını filtreleme, ön muhasebe kontrolü, stok ve cari takibi / hareketleri gibi versiyon 1'e göre çok daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.

 

İncele Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2

Kullanıcı adı : admin

Şifre : 123456

 

Teknik Özellikler

Servis Kayıtları Yeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.
Detaylı Servis Kaydı Arama Girilen bilgilere göre fiş no, servis no gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.
Müşteri Paneli Müşteriler panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilirler.
Cari Kayıtları İstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.
Stok Hareketleri Kayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.
Kasa Takibi Tahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz.Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.
Alım - Satım / Fatura İşlemleri Seçilen cariye alış ve satış faturaları ekleyerek, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.
Gelir Gider Ekleme Açılan kartlara göre günlük masraf ve gelirleri ekleyebilme özelliği.
Veresiye Defteri Alacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Personel Yönetimi Sisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Yetkilendirme Sistemi Detaylı yetki sistemi ile sistemdeki kullanıcılara izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.
Hatırlatmalar İleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.
Bildirimler Yeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.
Sistem İçi Mesajlaşma Personeller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler.Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.
Email Entegrasyonu Mail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.
Sms Entegrasyonu İster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları göndrebilirsiniz.
İçe / Dışa Aktarma Carilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri içe aktarabilirsiniz.
Raporlama Kar zarar, kasa , servis yoğunluğu vb. kayıtlarınızı seçilen tarihlere göre raporlarını alarak özet sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

 

İncele Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2

Lütfen Bekleyin !...

Yorumlar ( 10 )

RAMAZAN ALPAY 16 Ekim 2016

bana fiyat biraz yüksek geldi

bekir çoban 23 Aralık 2016

bu script güzel ve kullanışlı fiyatı uygun olsa hemen alırım şuan v1 i kullanıyorum

Tuncer 15 Mart 2017

Uygulama gerçekten çok güzel ama fiyatı çok ucuz geldi bana. 2000 lira olsa almayı düşünürdüm. Piyasadaki diğer arkadaşlara haksızlık yapıldığını ve haksız rekabet yaratıldığını düşünüyorum.

burak turan 20 Nisan 2017

6 ay kadar oldu Satın alalı. Ne kadar tşkkür etsem azdır. İş takibi hesaplar herşey yoluna girdi.Zaten servis ve teknik destek konusunda sıkıntı yok.Fiyatı gerçekten çok ucuz bu yazılımın daha fazla ederi var bence. Referas isterseniz: 05314060276

şahin kurt 28 Ocak 2018

dil desteği var mı acaba ? yada entegre etmemiz mümkün mü?

Hazet 22 Şubat 2018

Bende resimler achilmiyor. Nasil yardimci ola bilersiz?

Gökhan 26 Nisan 2019

İnceledim ve kısa zamanda satın almayı düşünüyorum. Online olarak müşterilerin teknik servise gönderebilecekleri bir form olsa çok daha iyi olabilir. Emeğinize sağlık

FERİT 10 Haziran 2019

Merhaba program süper olmuş ve kullanmaktayım bir kaç ekleme yapılırsa ve farklı kişilerden farklı istekler eklenirse gittikçe gelişeçektir. 1 irsaliye ile ürün giriş ve çıkış işlemleri servis yazılımı ile entegre çalışması 2 elektronik ortamda kargo şirketleri gibi imza attırılması ve android olarak geliştirilmesi 3 yedek parça stok kontrolünün biraz daha geliştirilmesi 4 barkod okuyucu entegre edilip serino kayıtlarının elektronik ortamda kayıt yapılması

alper eşkin 11 Haziran 2019

GERÇEKTEN MÜKEMMEL

Enver Çetin 20 Temmuz 2019

Merhabalar iyi çalışmalar ödemeyi kredi kartı ile alabiliyor miyiz

Son Yorumlar