Ücretsiz Kurulum
Tüm Cihazlardan Erişin

Ücretsiz Destek ve Tüm Cihazlardan Erişin

Kullanışlı ve mobil uyumlu arayüz ile tüm cihazlarla erişim sağlayabilirsiniz.Masaüstü, laptop, tablet ve telefon gibi cihazlarınızdan dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Ömür Boyu Sınırsız Kullanım

Kendi Hostuna Yükle ve Ömür Boyu Kullan

Yazılımı bir kez aldıktan sonra bir daha hiç ödeme yapmazsınız.Herhangi bir kullanım süre limiti de yoktur.Dilerseniz yerel bilgisayarınızda dilerseniz bulut sunucunuzda barındırabilirsiniz.

Tüm Cihazlardan Erişin

Teknik Servis, Ön Muhasebe ve Stok Takibi

Teknik servis yönetimi V2 ile servisteki işleri yönetebilir, gerekli ön muhasebe kayıtlarını tutabilir, stoklarınzın durumunu takip edebilir ve bunlarla ilgili raporlar alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Sistem Gereksinimleri PHP (5-7) + MYSQL + Mod_rewrite / Linux sunucu tavsiye edilir
Aktif Versiyon 2.1.1
Servis Kayıtları Yeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.
Detaylı Servis Kaydı Arama Girilen bilgilere göre fiş no, servis no gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.
Müşteri Paneli Müşteriler panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilirler.
Cari Kayıtları İstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.
Stok Hareketleri Kayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.
Kasa Takibi Tahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz.Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.
Alım - Satım / Fatura İşlemleri Seçilen cariye alış ve satış faturaları ekleyerek, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.
Gelir Gider Ekleme Açılan kartlara göre günlük masraf ve gelirleri ekleyebilme özelliği.
Veresiye Defteri Alacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Personel Yönetimi Sisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Yetkilendirme Sistemi Detaylı yetki sistemi ile sistemdeki kullanıcılara izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.
Hatırlatmalar İleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.
Bildirimler Yeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.
Sistem İçi Mesajlaşma Personeller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler.Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.
Email Entegrasyonu Mail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.
Sms Entegrasyonu İster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları göndrebilirsiniz.
İçe / Dışa Aktarma Carilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri içe aktarabilirsiniz.
Raporlama Kar zarar, kasa , servis yoğunluğu vb. kayıtlarınızı seçilen tarihlere göre raporlarını alarak özet sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yazılımı sahip olduğunuz alan adı (domain) üzerinde sunucunuza (hostinginize) yükleyerek veya sadece ofis içinde kullanacaksanız yerel sabit ip (192.168.1.50 vb.) üzerinden kullanabilirsiniz. Dilerseniz kurulum tarafımızca ücretsiz olarak yapılır.
Satın alma ücretinden başka herhangi bir ücret ödemezsiniz. Aldığınız lisans ömür boyu geçerlidir.
Satış sonrası süre kısıtlaması olmadan ücretsiz destek verilmektedir. Site üzerinden mesaj yazarak, cep telefonu numarasını arayarak ya da whatsapp üzerinden mesaj ile sorularınızı sorabilirsiniz.
Hayır. Lisansı aktif etmeniz için uzak sunucu bağlantısı gerekmez. Kurulum aşamasında size verilen lisans anahtarını girerek bu adımı tamamlamış olursunuz.
Toplu alımlarda 2.lisans yarı fiyatına verilmektedir.
Hayır. Yazılımı kullanmak için sunucunuzda Ioncube yüklü olması şart değil. Lisans fonksiyonları dışında kaynak kodlarda şifreleme kullanılmamıştır.
Versiyon güncellemeleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Talebiniz İçin Mesaj Bırakabilirsiniz

Uygulamayı Satın Almak İçin Veya Özel Proje Talebiniz Varsa Bize Mesajınızı İletin

Mesaj Gönder
İletildi.
Mesajınız Başarıyla Alındı. En Kısa Sürede Size Dönüş Yapılacaktır.

Bir Kere Al Ömür Boyu Kullan
450

Kredi Kartı ile Satın Almak için Tıklayın

- Veya -

Eft Hesap Bilgileri ve Ödeme Bildirimi için Tıklayın

Aşağıdaki Telefon Numarası İle İrtibat Kurabilirsiniz
0534 014 55 63
veya

Kullanıcı Paneli

İncele

Müşteri Paneli

İncele

Kullanıcı Paneli